به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


خیر برای مومن

 

 

ان شاءالله پیش آمدهای همه مومنین و مومنات خیر باشد،فقط توجه لازم دارد.توجه به اعمالمان.اینکه کسی را اذیت نکنیم و برای آینده نیات خیری داشته باشیم.اگر به داشته هایمان عمل کنیم اگر به دانسته هایمان عمل کنیم و توجه به خدا و یاد خدا را فراموش نکنیم و توکل بر خداوند متعال را،آنوقت همه پیش آمدها خیر خواهد شد ان شاءالله.دعا،نماز،عبادت،کمک به فقرا،کمک به شخصی که کسی را ندارد و در غربت است،وجود انسان را پاکسازی می کند و خیر و برکت را به بار می آورد.توجه کنیم که در اینگونه اعمال از قافله عاشقان الی الله عقب نمانیم.و تمام تلاش خود را بکنیم.اگر درجامعه به همدیگر کمک کنیم و نیت خیر نسبت به همدیگر داشته باشیم و  نسبت به همدیگر حرص و طمع و حسادت نکنیم خداوند متعال همه پیشامدها را خیر می گرداند.در این وضعیت جامعه به سوی ایمان حرکت می کند و پر از مومنین و مومنات می شود.

مشکل ما این است که طمع و حرص و حسادتمان بالا رفته است.چشممان را دوختیم به زندگی مردم،که ببینیم کجا میتوانیم از او جلو بزنیم و مال اموالمان را افزایش بدهیم و مثلا دهان او را به زمین بکوبیم،کمااینکه اعمال خودمان را فراموش کرده ایم.نماز را فراموش کرده ایم.عبادت را فراموش کرده ایم.توجه به معنویات را فراموش کرده ایم. و.... و افتادیم به جان همدیگر حتی برای یک ریال.

امیدوارم خداوند متعال به ما توفیق بدهد که از خییرین باشیم و با اخلاق و رفتار اعمال خوب خودمان و دعا و نیایش و عبادت و تهجد خودمان نسبت به خداوند متعال،باعث بشویم همه پیشامدها خیر باشد،که اینگونه آن اتفاق بزرگ،یعنی ظهور مولایمان امام زمان(عج) از همین پیشامدهای خیر خواهد شد و مژده ای خواهد شد برای همه عالمیانی که منتظر واقعی او هستند که همین مومنین و مومنات منتظران واقعی حضرت هستند:متن از خادم المهدیمنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است